Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#1 2012-07-10 00:35:56

Bartosz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 51

Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Mnie niestety nie będzie bardzo nad tym ubolewam ale mamy wesele żony koleżanki z pracy ;( Mam cichą nadzieję że za rok sobie odbijemy

Offline

 

#2 2012-07-24 21:48:50

jakubma9

Użytkownik

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-06-12
Posty: 46

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Kochani, tak dobrze mi Znajomi ! Bardzo jest mi przykro, ale nagle okazało się, że nie będę mogła w tym roku wziąć udziału w Zlocie. Będę w tych dniach myślami z Wami wszystkimi i z naszymi ślicznościami w przygodzickim gnieździe. Mam nadzieję, że w przyszłym roku los będzie dla mnie łaskawszy i z radością spędzę jak zawsze cudowne chwile w ukochanej przeze mnie Dolinie Baryczy. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie organizatorów Zlotu z Panem Pawłem Dolatą na czele. Do zobaczenia, Kochani !

Offline

 

#3 2012-07-25 00:10:13

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Szkoda wielka Mariolu, że nie możesz być z nami. Było nas chyba tylko troje ze stażem na wszystkich Zlotach. Właśnie wczoraj wieczór, mówiąc nowym kandydatom na Zlot z Ostrowa (choć kolega wiele lat temu brał aktywny udział w akcji bocianiej pod Ostrowem), opowiadałem jak to rok w rok tłuczesz się w pociągach z Warszawy, by być razem z nami, więc co do dla nich dojechać te kilka kilometrów autem z Ostrowa. Dzięki za miłe słowa, pozdrowimy od Ciebie nasze boćki.

Pozdrawiam
Paweł Dolata

jakubma9 napisał:

Kochani, tak dobrze mi Znajomi ! Bardzo jest mi przykro, ale nagle okazało się, że nie będę mogła w tym roku wziąć udziału w Zlocie. Będę w tych dniach myślami z Wami wszystkimi i z naszymi ślicznościami w przygodzickim gnieździe. Mam nadzieję, że w przyszłym roku los będzie dla mnie łaskawszy i z radością spędzę jak zawsze cudowne chwile w ukochanej przeze mnie Dolinie Baryczy. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie organizatorów Zlotu z Panem Pawłem Dolatą na czele. Do zobaczenia, Kochani!

Offline

 

#4 2012-07-25 17:33:01

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Witam!

Nie każdy może osobiście, jak niestety widać choćby po przykładach Marioli i Bartosza, uczestniczyć w VII Ogólnopolskim Zlocie „Blisko bocianów” w Przygodzicach. Różne osoby odzywają się do mnie, że być nie mogą, ale proszą o przekazanie pozdrowień Zlotowiczom, ale najlepiej to robić na forum.

Właśnie ten wątek jest poświęcony temu, aby za pośrednictwem forum „Bociany z Przygodzic” pozdrowić Zlotowiczów, którzy na pewno nie omieszkają się zrewanżować w postaci pozdrowień, jak i z konieczności krótkich relacji podawanych „na gorąco” ze Zlotu.
.
Pozdrawiam i zapraszam do „obustronnych” wpisów
Paweł T. Dolata
Południowowielkopolska Grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków www.pwg.otop.org.pl
Projekt „Blisko bocianów” z Przygodzic www.bociany.ec.pl

Offline

 

#5 2012-07-25 22:05:08

 wladek12

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 8451

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Witam.
POZDROWIENIA dla wybierających się na Zlot i tych którzy nie będą na Zlocie.
Jeszcze będąc na obrączkowaniu przy pożegnaniu się z Pawłem myślami byłem przy Zlocie że w tym roku może będziemy uczestniczyć w tym jakże ciekawym przedsięwzięciu jak i całość tego Blogu.
Ale los chciał że jeszcze będąc w Przygodzicach niedziela 1 lipca,zostaliśmy poproszeni żeby przejąć opiekę kilku dniową(dni zlotu) nad najmłodszą Olą (7mie.) i inne związane z tym atrakcje z kochaną wnusią.
Pozostaje nam tylko wszystkim życzyć udanego i ciekawego Zlotu o który zapewne zadba Paweł Dolata i osoby pomagające mu w tym jak i sami uczestnicy.
Najgorsze jest to że może nawet nie będę mógł obserwować na bieżąco co się dzieje w gnieździe i jak przebiega sam Zlot.
GORĄCO POZDRAWIAMY WSZYSTKICH  ZAANGAŻOWANYCH w projekt BLISKO BOCIANÓW I ŻYCZĄC ABY TRWAŁ JAK NAJDŁUŻEJ to może do 10 Zlotu będę trzy krotnym uczestnikiem.


😄👍🌞.  Miłych dni życzę.
Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2012-07-26 14:09:03

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Bardzo żałuję, że nie mogę przyjechać na Zlot "Blisko bocianów"...tym bardziej, że (już bez takiej tremy jak kiedyś) chętnie bym zaprezentowała dwie (lub nawet 3) krótkie prelekcje, jak choćby jedno z ciekawszych w Europie ptasich miejsc, jakim jest Delta Evros (którą już polubiło wielu kolegów z Polski), czy też premierowe u nas obrączkowanie bocianów białych (o które "walczyłam" blisko 4 lata), lub raczkujący u nas projekt obserwacji bociana białego, który od prawie roku koordynuję...

Z chęcią też bym się przyłączyła do wspomnienia o zmarłym niedawno Profesorze Leszku Bergerze, którego miałam szczęście poznać już w 2006 roku i jak skarb przechowuję (otrzymaną od Niego w prezencie) Jego książkę "Chrońmy europejskie żaby zielone" z prywatną dedykacją dla mnie (pomimo odległości...od dnia 21 października 2006 roku, czyli od dnia, gdy poznałam Profesora i Jego żonę - łączyła nas serdeczna znajomość)...

Na Zlotach, na których byłam nie liczyłam się nigdy z tym, że czekała mnie długa podróż dwoma samolotami aż z Grecji  (a potem dojazd pociągiem z Warszawy) - były to dla mnie zawsze niezapomniane chwile, warte tego przyjazdu. Niestety, smutne dla mnie sprawy "trzymają" mnie w Grecji i (ponownie) być na Zlocie nie mogę...

Pozdrawienia dla wszystkich, którzy będą mogli cieszyć się z tej ciekawej a zarazem bardzo edukacyjnej imprezy.
Eva Stets

Ostatnio edytowany przez Eva Stets (2012-07-27 14:54:20)

Offline

 

#7 2012-07-26 22:18:58

Bocianolubka z Warszawy

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 65

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Kochani BOCIANOLUBI!!!  Niezmiernie żałuję, że nie będę na Zlocie, że nie będę mogła Was poznać osobiście, szczególnie Osoby, z którymi mailuję, a w tym  Pana Pawła, który jest tak wyrozumiały i cierpliwy w pouczaniu mnie, jak włączyć się do Forum, że wreszcie mogę teraz przekazać MOJE NAJSERDECZNIEJSZE POZDROWIENIA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU - ŻYCZĘ WAM DUŻO MIŁYCH WRAŻEŃ Z POBYTU NA ZLOCIE, OGLĄDANIA PIĘKNYCH TAMTEJSZYCH STRON, SPOTKANIA "NA ŻYWO" Z BOCIANAMI, KTÓRE TYLKO ZNAM Z PRZEKAZU INTERNETOWEGO - ACH ZAZDROSZCZĘ WAM, ZE BĘDZIECIE  JE OGLĄDALI
Z BLISKA, WIĘC WYŚLIJCIE UCAŁOWANIA OD JOLI - ICH FANKI ! POZDRAWIAM PANIĄ JADZIĘ - IGAKR, PANIĄ RENATĘ PAŹDZIOR I TEŻ PANIĄ SVETLANĘ Z CZECH, KTÓRA CHOCIAŻ NIE BĘDZIE W WASZYM GRONIE, ALE MYŚLAMI I SERCEM BĘDZIE Z WAMI - TO PANIE, KTÓRE TEŻ OKAZAŁY MI WIELE SERDECZNOŚCI W KONTAKTACH MAILOWYCH, A I JESZCZE POZDRAWIAM PANA ADAMA BARCZAKA, DZIĘKI KTÓREMU MOGĘ OGLĄDAĆ BOCIANY NA MOIM EKRANIE, A DOŁOŻYŁ WSZELKICH STARAŃ,  ABY UDAŁO MI SIĘ TEN PROGRAM URUCHOMIĆ. JESTEM SŁABA W TAJNIKACH KOMPUTEROWYCH, WIĘC
STĄD POMOCNA RADA MAILOWA BYŁA DLA MNIE TAK CENNA I OWOCNA! A W OGÓLE ZAUWAŻYŁAM, ŻE OSOBY  PRZYJAZNE PRZYRODZIE SĄ TEŻ PRZYJAZNE LUDZIOM I ZA TO WAM DZIĘKUJĘ I PRZESYŁAM
MOJE USZANOWANIE I JESZCZE RAZ NAJSERDECZNIEJSZE POZDROWIENIA  - JOLANTA - BOCIANOLUBKA Z WARSZAWY.

Offline

 

#8 2012-07-27 09:48:08

 AnkazReading

Moderator

Skąd: Reading, W.Brytania
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 265

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Przesyłam z Anglii pozdrowienia i najlepsze życzenia dla organizatorów i wszystkich uczestników Zlotu. Oby dopisała Wam pogoda, zarówno ta meteorologiczna, jak i pogoda ducha. Oby nasze bociany, oglądane na żywo, prezentowały się Wam wspaniale!

Życzę wielu ciekawych i niezapomnianych wrażeń z wycieczek po okolicach Przygodzic i w  Dolinie Baryczy, a także wyniesienia nowej wiedzy o bocianach i przyrodzie z edukacyjnej części zaplanowanego programu. No i także świetnej zabawy podczas "części artystycznej", i radości z tego, ze takie wydarzenia, jak nasz zlot,  to okazja do powstawania dobrych przyjaźni i zacieśniania serdecznych więzi miedzy bocianolubami i wszystkimi ludźmi, kochającymi przyrodę.

Dla niestrudzonego Pawła i reszty organizatorów specjalne życzenia, żeby wszystko gładko i pięknie się udało (nie wątpię,  ze tak będzie)!

Będę niecierpliwie czekać na relacje, zdjęcia i filmy z imprezy

Anka

Offline

 

#9 2012-07-27 14:17:46

pcprmonika@o2.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 48

Re: Pozdrowienia dla Zlotowiczów i relacje robocze z VII Zlotu (VII 2012)

Pozdrawiam bardzo serdecznie organizatorów oraz uczestników VII Zlotu w imieniu mojej siostry Iwony i małej Marty (dziś do mnie dotarły) oraz własnym. W zeszłym roku jakoś udało nam się dojechać na Zlot i było to nasze pierwsze i od razu fantastyczne spotkanie z Przygodzicami. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy/wrócę. Jestem pewna, że tegoroczny Zlot również będzie wielką gratką dla osób interesujących się przyrodą, a szczególnie bocianami. Poznając zaangażowanie Pana Pawła T. Dolaty i pozostałych osób włączonych w to przedsięwzięcie można  być spokojnym o to, że sprawy organizacyjny zostaną dopięte na ostatni guzik, prelekcje zachwycą każdego słuchacza, a wrażenia pozostaną do wspominania na długo. Jak o tym pomyślę, już żałuję, że mnie tam nie ma. Panu Pawłowi T. Dolacie jako szefowi Zlotu życzę dużo satysfakcji i żeby wszystkie punkty harmonogramu  spotkania przebiegły bez najdrobniejszych trudności czy zmartwień. Dziękuję za zawsze życzliwe sugestie odnośnie moich wzmianek o obserwacji bocianów. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję też za pomoc  Pani Reni w tej sprawie. Jeszcze raz wszystkich gorąco pozdrawiamy. Monika, Iwona, Marta

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora