Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#41 2008-09-09 17:33:57

anina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 89

Re: Bociany on-line

Eva Stets napisał:

Dzięki Wam za to ogromne!

To jak ja mogę podziękować za tyle radosnych CHWIl?
Dziękuję i pozdrawiam

Janina

Offline

 

#42 2008-12-31 11:45:15

mamajka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 377

Re: Bociany on-line

Moze przegapilam stosowniejsze miejsce do zamieszczenia tego co napisze (jesli tak to spokojnie post prosze przeniesc! - a Evie dziekuje za dyscyplinowanie mnie-to tez mnie nauczylo porządku! ) - ale:
życzę Autorom Projektu Przygodzice i wszystkim Uczestnikom -w Nowym Roku wiele dobrych dni, radości i usmiechu, satysfakcji wśród ptaszysk i w ogole też. To,co robicie,wniosło nową jakość w moje życie .Brzmi to moze nieco pompatycznie,ale jak inaczej mam wyrazić codzienna radosc i ciekawosc otwierania podgladow na gniazda,czytania wpisow na forum, i wreszcie - tuz obok mnie, dostrzegania ptakow - co przedtem wcale nie bylo dla mnie oczywiste.
Trudno to wyrazic slowami,wiec po prostu :Wszystkiego Najlepszego!!!
A ja tu bede caly rok !!!!! ))

Offline

 

#43 2009-02-07 21:52:20

 wladek12

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 8451

Re: Bociany on-line

07.02.2009.
Te wyżej posty przeczytałem nie do końca wszystkie dokładnie, ale to prawda, wzięło mnie, nawet nie myślałem, że aż tak. Ale zaczynam myśleć realnie, że wszystko jest dobre jak się bierze z umiarem. A najbardziej mnie denerwuje, że tyle TEMATÓW ciekawych i nie we wszystkie jest łatwo wejść. Wiem, że przekazy zagraniczne to modyfikują się swoimi regułami ale jeżeli chcą żeby inni ogladali to powinni zastosować takie linki żeby laik to odbierał. I pewne korekty niech naniosą. Choćby Carneay - czy nie można przesunąć obrazu, żeby łapało drugie gniazdo. I ogólnie łatwiejszy dostęp do tego, co chcą przekazać. To jest moje zdanie. A  wciągnęło mnie może aż za bardzo chyba.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSTOWICZÓW I KIERUJĄCYCH PRZEKAZAMI.


😄👍🌞.  Miłych dni życzę.
Pozdrawiam.

Offline

 

#44 2009-02-07 23:47:25

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Bociany on-line

Prawda jest taka, że gdy ktoś "wejdzie" w boćki, to właśnie "wciągnie" się w tą "bocianio-manię" i trudno...stało się - nie zrezygnuje z tego. Każdy skrawek wiedzy na temat tych ptaków powoduje, że chcemy wiedzieć o nich coraz więcej i więcej.
Można się zgodzić z Władkiem w sprawie innych przekazów i innych info, jednakże nic nam nie pozostanie, jak sobie na to ponarzekać - nie mamy na wpływu. Ewewntualnie można napisać coś do organizatorów danych projektów.
Czas mija szybko i niebawem pojawią się na naszym gnieździe bociany, co jak wiadomo jest w okresie lęgowym podstawowym tematem naszego forum i naszych obserwacji.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wielu ciekawych wrażeń
Eva Stets
Administrator forum

wladek12 napisał:

07.02.2009.
Te wyżej posty przeczytałem nie do końca wszystkie dokładnie, ale to prawda, wzięło mnie, nawet nie myślałem, że aż tak. Ale zaczynam myśleć realnie, że wszystko jest dobre jak się bierze z umiarem. A najbardziej mnie denerwuje, że tyle TEMATÓW ciekawych i nie we wszystkie jest łatwo wejść. Wiem, że przekazy zagraniczne to modyfikują się swoimi regułami ale jeżeli chcą żeby inni ogladali to powinni zastosować takie linki żeby laik to odbierał. I pewne korekty niech naniosą. Choćby Carneay - czy nie można przesunąć obrazu, żeby łapało drugie gniazdo. I ogólnie łatwiejszy dostęp do tego, co chcą przekazać. To jest moje zdanie. A  wciągnęło mnie może aż za bardzo chyba.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSTOWICZÓW I KIERUJĄCYCH PRZEKAZAMI.

Offline

 

#45 2009-04-01 18:30:55

 Magdag

Użytkownik

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1827

Re: Bociany on-line

A gdyby tak się stało, że nie ma tego projektu, nikt by nie wiedział że dzieci przynoszą bociany. Ja to już , dzięki Wam, wiem. Bocian przyleciał 28 marca o godz.8:10 i córka mojego syna urodziła się 28 marca o godz. 8:10. Wniosek naukowy jedyny... to bociek.

1 kwietnia 2009

Offline

 

#46 2009-04-09 11:56:12

 Magdalena Zamielska

Użytkownik

4712994
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 583

Re: Bociany on-line

Na forum jestem kawałek czasu, przemyśleń więc mam sporo. Tylko problem od czego zacząć... Myślę że najlepiej będzie od początku Wpadłam tu pierwszy raz 2 maja 2008r. i można powiedzieć - już się nie stąd ruszyłam. Weszłam na tą stronkę przypadkowo. Wcześniej obserwowałam bociany z Ustronia. Była właśnie długa przerwa majowa i trochę mi się nudziło, więc wpisałam w wyszukiwarce bociany online i tak znalazłam się w Przygodzicach I zaczęła się moja prawdziwa przygoda z bocianami. Każdy dzień zaczynał i kończył się  patrzeniem na gniazdo. Pierwsze posty, pełne niedociągnięć (to mi zostało do dziś ), czasami umieszczane w złych tematach, były niewątpliwie udręką dla administratorów. Pierwszą osobą która wyciagnęła mnie z mroków kompletnej forumowej niewiedzy była pani Hana. Pisała, tłumaczyła, poprawiała. Co ja bym bez Niej wtedy zrobiła.  Na początku wieczne poprawianie mnie denerwowało, ale szybko rozumiałam że to dla dobra forum i przyjęłam te wszytkie uwagi - jak się mawia - na klatę. Następną osobą, bez któej jak twierdzę i wszyscy tu zebrani pewnie też, forum nie mogło by isnieć jest Pani Eva Stets. To właśnie Pani Eva, pokierowała mną na forum gdy kontakt z Panią Haną trochę się urwał. I tak zostało do dziś. Nadal robię tyle błędów, umieszczam moje posty nie tam gdzie trzeba, że to potrzeba anielskiej wręcz cierpliwości. Pani Eva jest także osobą z którą można popisać niewątpliwie na każdy temat. To tak w ramach wspominek. Przekaz z gniazda uważam, że jest najlepszy z wszystkich polskich, a jeżeli chodzi o zagranicę to do tamtych boćków nie mam takiego sentymentu jak do naszych rodzimych. Co niezwykłego jest w tym projekcie? Otóż, uwrażliwia on niewątpliwie na piękno natury, naszej polskiej przyrody, której bocian biały jest niezbędnym, jak osobiście uważam, elementem. Poza tym niewątpliwie bociany łączą pokolenia. Oczywiście wszyscy w domu wiedzą o moim niecodziennym hobby. Mój Dziadziuś np. jak tylko wysłucha coś o bocianach, jak pan Zalewski mówi w Eko-Radio od razu mi przekazuje. Także w liceum w którym się uczę, głośno jest już o przygodzickich klekotach, opowiadam codziennie jak tylko przyjdę w klasie czy coś się w gnieździe zmieniło, czy przyleciał bocian, czy są jajka, czy już wykluły się młode boćki. Także, wiele z nich opowiada mi o swoich obserwacjach, zdaje relacje z tego kiedy widzieli boćka w swojej okolicy. Na gwiazdkę dostałam nawet od jednej z koleżanek ślicznego pluszowego bociana. Niewątpliwie ten rok jest dla mnie w moich bocianich obserwacjach przełomowy. Spełniło się moje marzenie, o tym żeby jako pierwsza napisać na forum, że bocian własnie przyleciał. To niezwykłe uczucie. Pamiętam jakby to było wczoraj jak trzęsły mi się ręce i nie wiedziałam co zrobić. W końcu gdy trochę ochłonęłam wstawiłam tekst na forum. I zobaczyłam ze jestem pierwsza. Byłam bardzo szczęsliwa i do dziś jestem z tego faktu dumna.  Bociany mają w sobie coś niezwykłego, ze jak człowiek raz przysiądzie i zacznie je obserwować to już nie można przestać. Czasami to włączam komputer jeszcze z na wpół zamkniętymi oczami, żeby jeszcze przed wyjściem do szkoły spojrzeć na nasze klekoty. Bociany stały się, mogę to przyznać, ważnym elementem mojej codzienności. I smutno patrzeć na gniazdo gdy nie ma na nim naszych kochanych boćków.
To tyle mojej opowieści. Rozpisałam się bardzo i nawet nie wiem czy ten post zamieściłam w dobrym miejsu. Jakby co Pani Evo proszę mnie pokierować gdzie powienien być
W tym miejscu pragnę podziękować w szczególności Pani Hanie i Pani Evie za pomoc, za trud kierowania pracami  forumowiczów (szczególnie takich jak ja) i  za poświęcenie. Podziękowania kieruję także na ręce wszystkich organizatorów i koordynatorów tego niezwykłego projektu za to że można dotknąć przyrody nie wychodząc z domu. - co tu więcej mówić DOBRA ROBOTA
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Magdalena Zamielska

Ostatnio edytowany przez magdekk (2009-04-09 11:57:52)

Offline

 

#47 2009-04-09 12:15:14

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Bociany on-line

Po takim wpisie jak ten wyżej i im podobnych - wiemy, że naprawde warto robić to, co robimy.

Dzięki Ci Magdo w imieniu nas wszystkich
Eva

Offline

 

#48 2009-04-16 12:00:39

kawia

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1188

Re: Bociany on-line

Podpisuję się pod magdekk obydwiema rękami!
Jest na świecie i w Polsce dużo kamer tego rodzaju; ta jest wyjątkowa - chyba dlatego, że ma dobrze wymyśloną  koncepcję, "chodzi" koło niej sporo naprawdę zainteresowanych osób i jeśli się cokolwiek zdarzy, zaraz jest reakcja, tak "na powietrzu" jak i na stronie. Rzadko spotyka się tak uporządkowane i żywe strony. A łagodna, lecz stanowcza ręka Pani Evy jest myślę nieoceniona. Po krótkiej obserwacji życia w gnieździe i naokoło każdy zauważy, że nie chodzi o podglądactwo, "bliskość natury" i inne bla bla, ale że bierzemy udział w programie o ambicjach naukowych.  (Nb. link na górze strony do opisu Projektu nie działa!) Trzeba się więc nauczyć wiele, żeby oglądanie zmieniło się w obserwację i  to już jest ogromny pozytek  z uczestnictwa, a potem się człowiek dopiero uczy zycia - ptasiego, o którym przecież większość nas nie ma pojęcia. Czasem, kiedy zajrzę do gniazda siedząc w pracy i ktoś to przyuważy, to z reguły prosi o link. Nawet szefowa nie miała pretensji, bo zawsze to nie to samo, co oglądanie Pudelka, lub innych Plotków. Teraz mam anginę i sobie siedzę w domu, to mogę poszaleć .
A poza tym, dopiero przyglądając sie bocianom z bliska, zauważyłam ich niezwykłą urodę, to nie tylko wielkie ptaszyska o długich nogach, które zdobią krajobraz, mają też masę wdzięku i wprawdzie nie ulegam pokusom antropomorfizacji, ale czasem jak staną obydwa, położą szyję na grzbiet i zaklekoczą, to widok jest zupełnie wspaniały!
Pozdrowienia!

Offline

 

#49 2009-04-17 01:58:58

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Bociany on-line

Dziękuję kawii za miłe słowa w poście wyżej. Cieszę się, że dokładamy w tym wszyskim mała cegiełkę .
Aha! Opis projektu się otwiera ale nieraz coś się dzieje z serwerem i wówczas strona PwG OTOP się "buntuje".  Problem po czasie mija i można temat otworzyć.

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dzieki za miłe słowa.
Eva

Offline

 

#50 2009-04-22 11:24:10

anowi

Użytkownik

Skąd: Południe
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 44

Re: Bociany on-line

I od czego tu zacząć.............???
Tyle mam myśli, ale chyba w jednej może się zmieścić wszystko - "wpadłam ja przysłowiowa śliwka w kompot i uzależniłam się od boćków, od Przygodzic i chyba pomału uzależniam się również od Waszego forum"

Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam, że takie bierne branie udziału w życiu bocianów daje tyle pozytywnych emocji i doświadczeń, no i wielka szkoda, że dopiero kilkanaście dni temu odkryłam Wasz projekt, forum i całą resztę
Właściwie, to na innym forum  na którym się udzielam znajoma wkleiła link do Waszych boćków i jak już w niego kliknęłam tak zostałam

Mam nadzieję, że ten post  umieszczam we właściwym temacie, a teraz idę poczytać jak udaję się Wam tu wklejać  kardy z przekazu online

Pozdrawiam

Offline

 

#51 2009-04-22 22:40:04

atrenzis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 24

Re: Bociany on-line

Miła Pani Evo, projekt obserwacji bocianów jak już pisałam, uważam za wspaniały. Unikalna możliwość obserwacji ptaków z bliska, jaką daje kamera jest czystą przyjemnością, ja dzień zaczynam od włączenia komputera i połaczenia się z Przygodzicami i tak kończe dzień nie wspominając o wizytach w tak zwanym międzyczasie.
Nowa kamera, jaką macie Państwo w tym roku daje możliwość robienia zbliżeń, co będzie bardzo ważne gdy wylęgną się piskleta ale również większy plan z widokiem na okolicę gniazda jest ciekawy.
Co do wcześniejszej rejestracji to zupełnie o niej zapomniałam i w tym roku próbowałam się zarejestrować jako ffuksja, co mi się nie udało, bo nie mogło się udać i w tej sytuacji i zarejestrowałam się jako atrenzis, co jest pseudonimem mojej wnuczki, ktora również podgląda ze mną boćki. Ponieważ nie pamiętam hasła do ffuksji zostanę przy atrenzis. Serdecznie pozdrawiam.

Offline

 

#52 2009-04-23 00:08:34

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Bociany on-line

Witam!

Dziękuję za miłe słowa na temat naszego projektu, oczywiście w imieniu wszystkich osób, które biorą udział w jego realizacji. Zawsze nas cieszy, gdy do grona Forumowiczów dołączają prawdziwi sympatycy Przyrody i ptaków.
Miłe, że zaiteresowanie boćkami przejmuje także Pani wnuczka .
A jeśli chodzi o rejestrację, dzieki za wyjaśnienie, zapraszam do udziału na naszym forum i życzę wielu ciekawych wrażeń podczas obserwacji przygodzickiego gniazda.

Serdecznie pozdrawiam
Eva Stets
Administrator forum

atrenzis napisał:

Miła Pani Evo, projekt obserwacji bocianów jak już pisałam, uważam za wspaniały. Unikalna możliwość obserwacji ptaków z bliska, jaką daje kamera jest czystą przyjemnością, ja dzień zaczynam od włączenia komputera i połaczenia się z Przygodzicami i tak kończe dzień nie wspominając o wizytach w tak zwanym międzyczasie.
Nowa kamera, jaką macie Państwo w tym roku daje możliwość robienia zbliżeń, co będzie bardzo ważne gdy wylęgną się piskleta ale również większy plan z widokiem na okolicę gniazda jest ciekawy.
Co do wcześniejszej rejestracji to zupełnie o niej zapomniałam i w tym roku próbowałam się zarejestrować jako ffuksja, co mi się nie udało, bo nie mogło się udać i w tej sytuacji i zarejestrowałam się jako atrenzis, co jest pseudonimem mojej wnuczki, ktora również podgląda ze mną boćki. Ponieważ nie pamiętam hasła do ffuksji zostanę przy atrenzis. Serdecznie pozdrawiam.

Offline

 

#53 2009-04-27 14:53:04

mroczko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 3

Re: Bociany on-line

Witam z Międzyrzecza Górnego koło Bielska-Białej. Od dwóch dni uruchomiliśmy nasz podgląd on-line na gniazdo bociana białego. Zapraszamy do odwiedzin pod adresem www.miedzyrzecze.org.pl jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, dopiero się uczymy. Podziwiamy wspaniale rozwinięty projekt bociana on-line w Przygodzicach, gratulujemy wszystkim jego twórcom i sympatykom.

Pozdrowienia,

Leszek Mroczko

Offline

 

#54 2009-05-28 18:33:55

kawia

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1188

Re: Bociany on-line

Parę dni temu na przyjęciu mąż mojej przyjaciółki powiedział, że odgłos towarzyszący przekazowi strumieniowemu słyszy parę godzin dziennie, więc niech Ukochana Żona nie ściemnia, że tylko od czasu do czasu zagląda co słychac u bocianów. To była zesztą uwaga pełna sympatii... Wymieniamy sobie ze znajomymi linki i informacje - zwłaszcza w okresie klucia i niektórzy wsiąkają bez ratunku.
Poniewaz zajęłam się też wątkiem ostrygojadów, a one własnie sie wylegają, wczoraj, w okolicznościach służbowych będąc, otrzymałam od córki smsa: "Norweg się wykluł". I zachowaj tu człowieku powage
Co do roli terapeutycznej, to mam ambiwalentne odczucia, bo wygląda na to, że  po sezonie lęgowym będę miała parę rzeczy do nadrobienia, zbyt czesto bowiem nie moge się oderwac od przekazu! Nawet jesli tylko jest właczony "pod spodem"  roboty, to i tak siła przyciągania bocianiej rodziny jest zbyt duża.

No więc z jednej strony odstresowuję się obserwacją przyrody, a z drogiej stresuję robieniem zaległości I cóż zrobić?!

Offline

 

#55 2009-06-02 08:37:15

 Magdag

Użytkownik

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1827

Re: Bociany on-line

2.VI.2009

Od trzech lat obserwuje gniazdo ale tyle atrakcji, które dały nam w tym sezonie do tej pory bociany. nie było. Przypomnę, ze pierwszą była taka, ze juz jeden bocian był na gnieźdźie i wygladało na to, że ten rok nie będzie udany, bo ciagle nie było drugiego. Okazało sie, że pierwsza przyleciała samica.Później w trzy dni po skojarzeniu się pary objawiło nam się jajo. Przy kluciu sie bocianków oczywiście nie odbyło sie bez zadziwiania nas. Dwa bocianki wykluły się w ciągu kilku godzin po sobie. Później były inne zdarzenia, az w końcu akcja ratownicza. Mam nadzieję, że nasze bociany przestaną być  takie medialne i będę czasami mogła przysnąć przy ich obserwacji.

Offline

 

#56 2009-06-03 07:21:48

 wladek12

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 8451

Re: Bociany on-line

03.06.2009.

Po udanej akcji ratowniczej na gnieżdzie młodym przygodzickim bociankom, myślę czy jednak nie za dużo człowiek ingeruje w życie jakie toczy się w przyrodzie. A także myślę czy i inne gniazda mogą liczyć na taką lub podobną pomoc (w razie potrzeby do kogo się zwrócić dokładnie nie wiadomo-zapewne do strażaków oni napewno zareagują,ale co dalej). Niech nikt nie ma mi za złe ale takie refleksje przyszły mi już czytając o akcji ratowniczej. Bo czy ktoś wie co się dzieje w innych gniazdach nie podglądanych? Na wsi czy małych miejscowościach to nie problem na szczęście ujrzeć licznie gniazda i same bociany (i oby tak było jak najdłużej).
W niedzielę (31.05.2009.ok.g.19.) w trakcie objazdu gniazd w okolicach Warszawy w  audycji radiowej z Torunia usłyszałem pytanie do mieszkańców czy widzieli bociana i oczywiście odpowiedż była-tu gdzie? W mieście, nie. Bo ludzie też widzą to co chcą widzieć a nie zobaczyć coś ciekawszego. A objazd był ciekawy i powtórzenie będzie ale za jakieś 2-3 tygodnie, jak potomstwo pozwoli się policzyć.  POZDRAWIAM


😄👍🌞.  Miłych dni życzę.
Pozdrawiam.

Offline

 

#57 2009-06-03 08:37:55

anowi

Użytkownik

Skąd: Południe
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 44

Re: Bociany on-line

wladek12 napisał:

03.06.2009.

Po udanej akcji ratowniczej na gnieżdzie młodym przygodzickim bociankom, myślę czy jednak nie za dużo człowiek ingeruje w życie jakie toczy się w przyrodzie. A także myślę czy i inne gniazda mogą liczyć na taką lub podobną pomoc (w razie potrzeby do kogo się zwrócić dokładnie nie wiadomo-zapewne do strażaków oni napewno zareagują,ale co dalej). Niech nikt nie ma mi za złe ale takie refleksje przyszły mi już czytając o akcji ratowniczej. Bo czy ktoś wie co się dzieje w innych gniazdach nie podglądanych? Na wsi czy małych miejscowościach to nie problem na szczęście ujrzeć licznie gniazda i same bociany (i oby tak było jak najdłużej).
W niedzielę (31.05.2009.ok.g.19.) w trakcie objazdu gniazd w okolicach Warszawy w  audycji radiowej z Torunia usłyszałem pytanie do mieszkańców czy widzieli bociana i oczywiście odpowiedż była-tu gdzie? W mieście, nie. Bo ludzie też widzą to co chcą widzieć a nie zobaczyć coś ciekawszego. A objazd był ciekawy i powtórzenie będzie ale za jakieś 2-3 tygodnie, jak potomstwo pozwoli się policzyć.  POZDRAWIAM

W tym linku Pan Paweł w pewnym sensie odniósł się i do Pana  przemyśleń:

http://www.bocianyzprzygodzic.pun.pl/vi … 261#p16261

Offline

 

#58 2009-06-17 18:13:40

plastyka

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 32

Re: Bociany on-line

Witam,

przepraszam, że Państwa niepokoję, ale wydaje się, iż zasadnym byłoby umieszcenie na stronie głównej aktualnych danych w "Kalendarium 2009".

Pozdrawiam serdecznie,
Romek

Offline

 

#59 2009-06-17 18:56:53

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Bociany on-line

Witam!

Dziękuję za tą uwagę, ale pragnę zauważyć, że na stronie głównej z przekazem projektu PwG OTOP "Blisko bocianów" (www.bociany.ec.pl) w Kalendarium 2009 są podawane na bieżąco podstawowe informacje dotyczące wydarzeń na naszym gnieździe. Często nawet z przekierowniem do odpowiedniego wątku na nasze forum. Reszta informacji jest dokładnie notowana w osobnych temach, na froum, w dziale dot. przekazu z Przygodzic.

Pozdrawiam
Eva Stets

plastyka napisał:

Witam,

przepraszam, że Państwa niepokoję, ale wydaje się, iż zasadnym byłoby umieszcenie na stronie głównej aktualnych danych w "Kalendarium 2009".

Pozdrawiam serdecznie,
Romek

Offline

 

#60 2009-06-17 19:07:30

Marcin R.

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 263

Re: Bociany on-line

plastyka napisał:

Witam,

przepraszam, że Państwa niepokoję, ale wydaje się, iż zasadnym byłoby umieszcenie na stronie głównej aktualnych danych w "Kalendarium 2009".

Pozdrawiam serdecznie,
Romek

witam,
sporadycznie, z niewyjaśnionej przyczyny ukazuje się stara wersja strony, z zeszłego roku.

Przekaz odbywa się na kilku serwerach i jeden z nich prawdopodobnie przechowuje starą wersję strony głównej... stąd czasem pojawia się kalendarium 2008


http://www.pwg.otop.org.pl - Strona PwG OTOP
http://www.przyrodnicze.pl - sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody... KSIĘGARNIA PRZYRODNICZA

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora