Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#21 2008-08-03 08:51:03

Renia

Moderator

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 4080
WWW

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Jak ja Wam zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!


* * *

Offline

 

#22 2008-08-04 08:42:25

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Dzięki za kolejne życzenia w tym wątku a także to listowne (od pani Romany Gałka-Sikorskiej z Krakowa, wraz z załącznikiem w postaci wieeeelkiej paki cukierków dla Zlotowiczów) oraz smsowe (Sve Vranova z Pardubic, Zbychur z Poznania, Robert Michałowski z Psar)

Relacje oczywiście będą, a nich nowości-niespodzianki o naszych bocianach. Poza oficjalnymi na www.pwg.otop.org.pl bardzo zachęcam uczestników do wpisywania własnych wrażeń :-))

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata


anula napisał:

Jestem z wami sercem i dusza. Zycze wam dobrej pogody i udanych obserwacji. Mam nadzieje, ze bedzie jakas relacja ze zlotu jak w ubiegłych latach. Zal, ze nie ma transmisji.
powodzenia

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora