Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#1 2008-07-29 21:52:52

hana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1175

Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Nie każdy może osobiście uczestniczyć w III Ogólnopolskim Zlocie „Blisko bocianów” w Przygodzicach. Mimo to pragnie przekazać życzenia uczestnikom Zlotu. Właśnie ten wątek jest poświęcony temu, aby za pośrednictwem forum „Bociany z Przygodzic” złożyć życzenia Zlotowiczom.
Pozdrawiam i zapraszam do składania życzeń
Hania

Offline

 

#2 2008-07-29 22:34:58

cel-cia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 914

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Wszystkim "zakręconym" BOCIANOLUBOM życzę niesamowitych wrażeń z pobytu pod naszym ukochanym gniazdem, owocnych obrad i odczytów. Mam nadzieję,że sprawozdanie i zdjęcia odzwierciedlą chociaż po części atmosferę jaka będzie panować w Przygodzicach. Z niecierpliwością czekam na wieści serdecznie wszystkich pozdrawiając celcia -Celina Kędzierska

Offline

 

#3 2008-07-30 00:42:15

Sve

Użytkownik

Skąd: Pardubice - Czechy
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 810
WWW

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Ani ja nie przyjadę Jak zwykle, odwiedzę Przygodzice w innym terminie - tym razem na początku września. Będę o Was myślec i chętnie sobie przeczytam, co robiliście. Mam nadzieję, że będzie i coś do posuchania - jakiś filmik z prelekcji, jak ostatnio...
Pozdrawiam wszystkich.
Svě


Popatrzcie na kruki: nie sieją ani nie zbierają czasu żniwa; nie mają piwnic ani spichlerzy, a jednak Bóg je żywi.
(Lk 12,24)

Offline

 

#4 2008-07-30 06:06:54

 robert

Użytkownik

Skąd: Bukowiec, Zaolzie, CZ
Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 165

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Pozdrawiam wszystkich bocianomanów !

Życzę udanego Zlotu i wiele miłych chwil spędzonych razem pod bacznym okiem Przygody i Dziedzica.

Robert

Offline

 

#5 2008-07-30 08:01:56

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

W imieniu przyszłych Zlotowiczów bardzo dziękuję za wszytskie pozdrowienia :-)) Będziemy pamietać, że jestescie z nami duchem i bedzie nam tym raźniej :-))

Pozdrawiam serdecznie
Paweł T. Dolata
koordynator projektu PwG OTOP "Blisko bocianów"

Offline

 

#6 2008-07-30 09:58:24

ulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 187

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Program III Ogólnopolskiego Zlotu "Blisko bocianów" przedstawia się bardzo interesująco.
Myślę, że jeśli na nim spotkają się ludzie, których łączy ta sama pasja, to miłych rozmów na łonie natury i rzeczowej dyskusji na sali nie zabraknie.
Wszystkim życzę wielu niezapomnianych wrażeń i zadowolenia z tego kontaktu a zwłaszcza ze spotkania z bardzo bliska, "oko w oko" z naszymi bocianami.

Pozdrawiam wszystkich -

ulina

Offline

 

#7 2008-07-30 14:35:05

BABCIA Mariola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-06
Posty: 1165

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Pozdrawiam wszystkich ZLOTOWICZÓW. Duchem będę z Wami.
Tylko proszę, nie wchodźcie na gniazdo, chyba, że będziecie jedli żywe zaskrońce.
BABCIA Mariola (Maria Jolanta)

Offline

 

#8 2008-07-30 14:45:39

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Niestety, menu Zlotu przewiduje tylko karpia po przygodzicku i norniki saute, a z przystawek różne chrząszcze i pasikoniki :-)) Dla najmłodszych uczestników dżdżownice bez ograniczeń. :-))

Zaskrońce pod ścisłą ochroną gatunkową, więc z bólem serca odpuściliśmy...

Offline

 

#9 2008-07-30 15:22:49

kika48

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 227

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Ja podniosę głowę znad talerza bardzo prostego menu (zupa pt. "spacerkiem po działce"), pooglądam lot tutejszych bocianków i myślami będę z Wami Wszystkimi. Życząc udanego spotkania, wielu wspaniałych wrażeń, proszę prześlijcie gorące podmuchy czułości w kierunku gniazda i naszych głównych Bohaterów ode mnie. Krystyna

Offline

 

#10 2008-07-30 23:44:28

 Damka_Pik

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 1901

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Życzę wszystkim Zlotowiczom pięknej, słonecznej i niezbyt upalnej pogody – bo o resztę, czyli atrakcyjność i powodzenie spotkania zadbali już organizatorzy, którzy – sądząc z programu zlotu – zapewnią nie tylko możliwość wzbogacenia wiedzy o bocianach (i nie tylko o nich) miłośnikom przyrody, ale także umożliwią poznanie prawdziwie na żywo rejonu żerowania naszych pupili, a nawet przyjrzenie się z bliska przyrodniczemu bogactwu Doliny Baryczy – wszystko to wsparte z pewnością fachowymi komentarzami i uwagami Przewodników. O rozmowach przy ognisku w gronie ludzi o podobnych pasjach nie wspomnę ...

Wielu miłych, niezapomnianych wrażeń Drodzy Zlotowicze !!!   I pomachajcie bociankom ode mnie.

Damka_Pik

Offline

 

#11 2008-07-31 00:39:43

mj62

Użytkownik

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 10

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Bocianolubów. Żałuję, że nie mogę uczestniczyć w zlocie, tym bardziej, że odwiedziłem to sympatyczne miasteczko i gniazdko bocianie w lipcu br.
Serdeczne pozdrowienia z Częstochowy 

Mirek

Offline

 

#12 2008-07-31 20:36:49

morelee

Użytkownik

Skąd: 3M
Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 33

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Cześć Zlotowicze! Szkoda, że nie będę z Wami!

Offline

 

#13 2008-08-01 00:13:46

Renia

Moderator

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 4080
WWW

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Tak się cieszyłam na ten wyjazd, na spotkanie z bocianami i ich wielbicielami. To przecież tylko 260 km. Wszystko już było ustalone i wtedy życie postanowiło napisać inny scenariusz, przypomniało o „prawie bocianim”.
Pozdrówcie ode mnie Przygodę, Dziedzica i ich urocze dzieci. Myślami będę z Wami. No i będę czekać na Wasze sprawozdania i piękne galerie fotografii.


* * *

Offline

 

#14 2008-08-01 05:33:06

anina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 89

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Pan Paweł T. Dolata tak mi narobił apetytu tym MENU, że nie wiem jak tę stratę przeżyję, gdyż nie będę mogła uczestniczyć
w Zlocie w Przygodzicach. A może Organizatorzy przewidują te rarytasy na WYNOS???
Dużo miłych wrażeń, dobrej pogody... życzy

Janina

Offline

 

#15 2008-08-01 12:17:58

hana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1175

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Uczestnikom Zlotu w Przygodzicach życzę udanego spotkania, obserwacji wielu bocianów i innych ptasząt oraz dobrej pogody. Trzymam kciuki
Pozdrawiam
Hania

Offline

 

#16 2008-08-01 14:08:42

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Dzięki za miłe życzenia w imieniu Zlotowiczów!

Przy okazji poruszyłaś Nupi ciekawy temat "prawa bocianiego", czyli lex ciconiarum. Myślę, że byłoby bardzo fajnie wyjaśnić to Forumowiczom, bo pewnie nie każdy wie, a i ja się coś dowiem, bo znam tylko krótko definicję. Więc po raz pierwszy ja wpisuję zaraz takie pytanie w działu Pytania, odpowiedzi i czekamy na Twój Reniu wpis :-))

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata

Renia napisał:

Tak się cieszyłam na ten wyjazd, na spotkanie z bocianami i ich wielbicielami. To przecież tylko 260 km. Wszystko już było ustalone i wtedy życie postanowiło napisać inny scenariusz, przypomniało o „prawie bocianim”.
Pozdrówcie ode mnie Przygodę, Dziedzica i ich urocze dzieci. Myślami będę z Wami. No i będę czekać na Wasze sprawozdania i piękne galerie fotografii.

Offline

 

#17 2008-08-02 09:27:18

ayla

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-26
Posty: 204

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Nie mogę być na zlocie. Pozdrowienia dla wszystkich. Będę w Przygodzicach w środę. Mam nadzieję, że bocianki jeszcze będą.

Ostatnio edytowany przez ayla (2008-08-02 09:29:03)

Offline

 

#18 2008-08-02 09:44:21

 Magdalena Zamielska

Użytkownik

4712994
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 583

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Gorących jak słońce pozdrowień tysiące z Legionowa k. Warszawy Trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło jak należy

Offline

 

#19 2008-08-02 19:43:13

anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 57

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Jestem z wami sercem i dusza. Zycze wam dobrej pogody i udanych obserwacji. Mam nadzieje, ze bedzie jakas relacja ze zlotu jak w ubiegłych latach. Zal, ze nie ma transmisji.
powodzenia

Offline

 

#20 2008-08-03 08:29:09

ornitolog92

Moderator

Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 189
WWW

Re: Nie mogę być na Zlocie - Pozdrawiam Zlotowiczów

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów od zlotowiczów. Na zlocie jest super, o 10 wyruszamy na wycieczke
wojtek kaźmierczak

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora