Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#1 2008-07-21 15:14:06

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać na Zlot do Przygodzic a nie wie jak dojechać albo ma problem z dotarciem, prosimy tutaj o wpisy.
Jeśli ktoś ma wolne miejsce w samochodzie lub potrafi coś doradzić, prosimy także o wpisy.
Być może uda się zegrać wspólny dojazd między sobą.

Offline

 

#2 2008-07-21 15:20:38

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Witam!
Mój post proszę potraktować jako drobną dawkę humoru Chce przyjechać, wiem jak ale... mam z tym problemy.
Zwykle do Polski przylatuję liniami LOT. Teraz jest to dla mnie niemożliwe. Szukam więc innych (tańszych linii lotniczych) i jestem w dobrej nadziei, że uda mi się to znaleźć.
Tak więc wszystko wskazuje, że będę jechać z miasta , gdzie mieszkam (Alexandroupolis w Grecji) autobusem do miasta Kavala (ponad 100 km) a potem wsiądę w samolot do Warszawy (pewnie z jakąś przesiadka samolotową)
No a potem jakiś pociąg do Ostrowa i dalej Przygodzice.
Mam jednak nadzieję, że dotrę pod gniazdo w ... całości

Pozdrawiam
Eva Stets

Offline

 

#3 2008-07-21 16:34:37

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Proponuję dwa rodzaje wpisów:

- Jadę na Zlot z XXX przez YYY, ZZZ samochodem, mam 2 miejsca wolne, są chętni pasażerowie?

- Szukam transportu/miłego towarzystwa w drodze na Zlot z XXX :-))

Powodzenia w dogrywaniu zespołów dojazdowych :-))
Paweł T. Dolata

Offline

 

#4 2008-07-23 09:52:56

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Z braku koni mechanicznych proponuje się zgłosić, a nuż ktoś będzie miał po drodze?

Z PKP w Ostrowie jest dojazd autobusem miejskim nr 12, a jakby nie było, to odbierzemy.

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata

tropicielehistorii napisał:

nr 12, nr 13.

Numer 12 to Julka Stachurska, a 13 to Monika Stachurska (obie niezmotoryzowane i potrzebujace noclegu). 13 to moja szczęśliwa liczba - skoro była wolna to zgłaszam się na zlot. Pozdrawiamy

Offline

 

#5 2008-07-23 10:50:16

tropicielehistorii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 41

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Na zlot dojedziemy tylko chodzi o przemieszczanie się po terenie. Czy będzie można tak na przyczepkę do kogoś? A co z noclegiem? Rezerwować samodzielnie u sołtysowej w Ludwikowie, czy może liczyć już na rezerwację? Pozdrawiamy bocianolubki Julka i Monika

Offline

 

#6 2008-07-23 11:41:49

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Miejsca w jakimś aucie w trakcie wycieczki niedzielnej na pewno się znajdzie dla każdego chętnego, a w sobotę będzie piesza.

Jesli koniecznie w Ludwikowie to można już rezerwować samodzielnie, ale jest możliwość bezpłatnych noclegów (i jak wskazuje przykład I Zlotu w roku 2006, skorzysta z niej zapewne większość grupy) w GOK w Przygodzicach, jak w 2006 r., bo to nie nie wymaga dojazdów, jest stąd też komunikacja autobusami nr 12 MPK Ostrów i PKS.  Warunki będą spartańskie (karimata i śpiwór), ale jak ktoś nie będzie chciał odstawać od stada, to wytrzyma :-))

W Ludwikowie jest lepszy standard (typowo schroniskowy), ale tam ktoś by Was musiał dowozić. Ale jeśli ktoś i tak tam będzie nocował, to na pewno chętnie zabierze, a jak nie - to zorganizujemy transport.

Podam też inne możliwości noclegów (motel Lido Antonin, domki ośrodka Lido Antonin), ale w samych Przygodzicach żadnej bazy noclegowej nie ma - poza GOKiem :-))

Pozdrawiam
Paweł T. Dolata

tropicielehistorii napisał:

Na zlot dojedziemy tylko chodzi o przemieszczanie się po terenie. Czy będzie można tak na przyczepkę do kogoś? A co z noclegiem? Rezerwować samodzielnie u sołtysowej w Ludwikowie, czy może liczyć już na rezerwację? Pozdrawiamy bocianolubki Julka i Monika

Offline

 

#7 2008-07-28 10:18:54

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2473

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Autobusy MZK nr 12 odchodzą w sobotę z przystanku przy samym dworcu PKP Ostrów (po wyjściu z budynku z dworca, stojąc do niego plecami, 20 m w prawo) o godz. 8.20 i 12.45.
Zatrzymują się pod samym gniazdem, po drugiej stronie ulicy (droga nr 11), ok. 50 m w stronę Ostrowa widać okazały budymek GOK z czerwonym dachem.

Offline

 

#8 2008-07-30 15:39:22

hana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1175

Re: Jak dojechać na Zlot - chce przyjechać ale nie wiem jak?

Paweł T. Dolata napisał:

Autobusy MZK nr 12 odchodzą w sobotę z przystanku przy samym dworcu PKP Ostrów (po wyjściu z budynku z dworca, stojąc do niego plecami, 20 m w prawo) o godz. 8.20 i 12.45.
Zatrzymują się pod samym gniazdem, po drugiej stronie ulicy (droga nr 11), ok. 50 m w stronę Ostrowa widać okazały budymek GOK z czerwonym dachem.

Dla zobrazowania tego co pisał Paweł powyżej, zdjęcie przedstawiające budynek GOK.

http://pix.nofrag.com/3/3/b/06f3d6dfb8ad9f839e808f8e2dd37t.jpg

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora