Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#61 2008-01-05 11:46:55

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Obrączkowanie bocianów - Przygodzice 2007

Witam!

Ten wątek dotyczył konkretnie jednego dnia: obrączkowania internetowych bocianów w Przgodzicach w 2007 roku. Wrócimy do tego tematu także w tym roku, podczas obrączkowania kolejnych boćków w ramach projektu "Blisko bocianów". Bądzie to, oczywyście, nowy wątek poświęcony nowym bocianom, które wyklują się w naszym gnieździe.
Dla zachowania chronologicznego porządku - ten wątek zostaje zamknięty.

Pozdrawiam
Eva Stets
PwG OTOP

Offline

 

#62 2008-03-12 17:13:50

Eva Stets

Użytkownik

Skąd: Hellas
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 5027
WWW

Re: Obrączkowanie bocianów - Przygodzice 2007

Witam!

Tym, którzy czekają na nasze boćki i tym którzy nie widzieli emitowanego 9 września 2007 roku w TVP2 programu pt  "Sto tysięcy bocianów" red. Marcina Krzyżańskiego, a także tym którzy chcieliby wrócić wspomnieniami do ubiegłego roku -polecam zajrzeć na stronę http://www.bocianyonline.pl/.

Link, który podaję niżej zawiera nagrania wideo z programu "Sto tysięcy bocianów" z objazdu gniazd bocianów białych i ich obrączkowania w powiecie ostrowskim, w dniach 24-25 czerwca 2007 roku a także obrączkowanie Kaśki i Kajtka z Przygodzic.
Polecam jako miłe wspomnienie tego programu i udanej akcji obrączkowania

http://www.itvp.pl/player.html?mode=0&c … o_id=31221

Pozdrawiam
Eva Stets
PwG OTOP

P.S. Tak jak pisłam wyżej - wątek ten dotyczył tylko jednego dnia - obrączkowania boćków z Przygodzic i z tego względu po czasie został zamknięty.

Offline

 
Ostatnio chory jestem na Przygodę i Dziedzica. Choróbsko toczy mnie totalnie, ale jest na tyle fajne, że polecam zachorowanie wszystkim dookoła. (marmarecki)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rewal kwatery psy bojowe rożek do spania busy Koln psychoterapia Piła