Ogłoszenie

Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników

- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#681 2017-03-28 12:20:06

Maria84

Użytkownik

Re: Obraz z kamery

Dlaczego VLC prosi mnie o aktualny adres sieci URL. Tego adresu nie mogę nigdzie znaleźć.

#682 2017-03-31 23:56:55

Rafał Markowski

Użytkownik

Maria84 napisał:

Czy jest już adres nowego playera, bo nie mogę nigdzie znaleźć.

An55nA napisał:

Czy będzie dostępna później druga kamera ze zbliżeniem na centrum gniazda?

Na te dwa pytania jest jedna odpowiedź. Będzie nowy player, ale z pewnych powodów technicznych nie możemy go wymienić.
na  dodatek Pan odpowiedzialny za udostępnianie playerów jest na wyjeździe służbowym i musimy to zrozumieć... te kilka dni nas chyba nie zbawi, w razie "W odpalimy obraz testowy w lokalizacji ubiegłorocznej.
Do czasu zmiany na stronie głównej - udostępniam tu: w wersji bardzo roboczej i bardzo testowej liczę na wyrozumiełość (kamery przełącza się na pasku u góry) http://cdn.nadaje.com/ecoit.html
Proszę nie regulować odbiorników, niebawem powróci dźwięk drugiej kamery

Panaceum na wszystkie nasze kłopoty będą zmiany, które zajdą w tym sezonie, a o których będziemy na bieżąco informować.

Pozdrawiam serdecznie
RM

PS:

Maria84 napisał:

Dlaczego VLC prosi mnie o aktualny adres sieci URL. Tego adresu nie mogę nigdzie znaleźć.

Mario, proszę napisz do mnie prywatnie o co dokładnie chodzi, jaki masz ten adres obecnie, Postaram się Tobie pomóc. pisz: admin@ecoit.eu

#683 2017-04-06 12:15:13

wotr202

Użytkownik

Witam po przerwie zimowej. Nie moge sie tu teraz odnaleźć, nie moge zajrzeć do gniazda. Doczytałem że trwaja jakieś prace nad ulepszeniem wizji. Czy może ktos wkleić link do drugiej kamery, bo ten z posta wyżej u mnie nie hula. Pozdrawiam

#684 2017-04-06 14:49:30

Rafał Markowski

Użytkownik

wotr202 napisał:

Witam po przerwie zimowej. Nie moge sie tu teraz odnaleźć, nie moge zajrzeć do gniazda. Doczytałem że trwaja jakieś prace nad ulepszeniem wizji. Czy może ktos wkleić link do drugiej kamery, bo ten z posta wyżej u mnie nie hula. Pozdrawiam

- więcej szczegółów poproszę co wg Pana znaczy " nie hula". - po wybraniu adresu co się Panu pokazuje w przeglądarce, jaka przeglądarka, jaki system.

#685 2017-04-07 13:40:13

wotr202

Użytkownik

Próbowałem 3 przeglądarek, chrom, Explorer i Mozilla. System win 10. Po kliknieciu linka, pokazuje sie czarny obraz z paskiem na górze na którym są 2 napisy: Kamera 1, kamera 2, i na środku znaczek play. Po kliknięciu play pojawia sie kręcące kółko, tak jakby sie strona ładowała, ale po kilku sekundach przestaje ładować i jest cały czarny obraz. Dzieje sie tak zarówno na 1 kamerze jak i na drugiej.
Mam nadzieję ze wytłumaczyłem dokładnie to co widze, niestety nie jestem fachowcem w tej materii
Pozdrawiam

#686 2017-04-13 10:10:54

wotr202

Użytkownik

Co trzeba zainstalowac w komputerze zeby móc podglądac gniazdo. Tak jak pisałem wyzej mam czarny ekran. Pozdrawiam

#687 2017-05-18 13:29:10

Rafał Markowski

Użytkownik

Dla wersji jwPlayera od której odejdziemy lada dzień wystarczy mieć zainstalowanego i włączonego plug-in'a Flash Playera z adobe.com.  http://cdn.nadaje.com/ecoit.html powinno działać w każdej nowej przeglądarce obsługującej HTML5. Za kilka dni będzie obowiązywał u nas jako standard, nie będzie już JW. A wszystko pod nowym adresem, który zaczniemy ogłaszać  niebawem. Niestety w chwili obecnej nie ma czasu na budowanie serwisu, więc ruszamy z kopyta tym co mamy i postępowo będziemy ulepszać projekt. Póki co proszę spróbować testowy adres j/w. Szczerze mówiąc nie spotkałem się żeby playery na stronie nie działały, mimo wszystko zawsze warto mieć zainstalowaną paczkę aktualnych kodeków:
ja np polecał bym: https://www.codecguide.com/download_k-l … k_mega.htm
Pozdrawiam
RM

#688 2018-03-20 13:01:35

Rafał Markowski

Użytkownik

OD 19.03.2018r. strona projektu buduje się pod nowym adresem www.bociany.przygodzice.pl
Przekaz już dostępny - przełącznik kamer pod obrazem.

Ostatnio chory jestem na Przygodę i Dziedzica. Choróbsko toczy mnie totalnie, ale jest na tyle fajne, że polecam zachorowanie wszystkim dookoła. (marmarecki)

Stopka forum

RSS