Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#101 2011-04-11 23:52:21

seba_archeolog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 55

Re: Bociany on-line

Witam!

Nie wiedziałem gdzie dać ten wpis, więc daję go tutaj. Bardzo się cieszę z przylotu naszych bocianów i oczekiwania na kolejne bocianie pokolenia. Żałuję  , że nie będę mógł na bieżąco śledzić ich losów ponieważ sprawy zawodowe przenoszą mnie pod Poznań  , mam nadzieję, że ten sezon będzie udany .

Pozdrawiam, życzę wszystkim udanych obserwacji bocianich i innych interesujących zwierząt.

Sebastian Przybylski
archeolog
PwG OTOP

Ostatnio edytowany przez seba_archeolog (2011-04-11 23:57:24)

Offline

 

#102 2012-06-03 10:23:57

danka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 9

Re: Bociany on-line

Nie bardzo moge połapać sie w wątkach na forum.... Brakuje mi wątku "Przemyslenia z obserwacji" widzę, ze był taki, ale juz jest zamknięty. No to tu sie podziele swoimi przemyśleniami.. Wyrzucanie piskląt z gniazda.... Wielokrotnie ogladałm tę akcje na YouTubie i za każdym razem jestem pod dużym wrażeniem. Rozumiem zachowanie matki i jej decyzję (ale smutną i przejmującą z "ludzkiego" punktu widzenia). Najbardziej ciekawe jest dla mnie zachowanie rodzeństwa wobec tych działań rodzica. Jak one protestują !,wydaje sie, jakby chciały uratować nieszczęsnika, wykłócic sie z matką o pozostawienie malucha. Przejmujace i niewairygodne. Piekne!

Offline

 

#103 2012-06-03 12:17:48

KrystynaB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 330

Re: Bociany on-line

danka napisał:

(ale smutną i przejmującą z "ludzkiego" punktu widzenia).

Ja nie jestem w stanie do tej pory obejrzeć tego ponownie. Mam tylko cały czas przed oczami obraz, jak to maleństwo (drugie, wyrzucone pisklę) chciało żyć.

Offline

 
Ostatnio chory jestem na Przygodę i Dziedzica. Choróbsko toczy mnie totalnie, ale jest na tyle fajne, że polecam zachorowanie wszystkim dookoła. (marmarecki)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
implanty Szczecin Międzywodzie hotele purmo wrocław psycholog Piła zaproszenia-na-wesele.eu