Ogłoszenie


Drodzy Forumowicze - zdarza się, że nieraz w dziale forum pt "Pomoc" są podawane istotne dla Was informacje - zerkajcie do wątków tego tematu - to może sporo pomóc :).
Informacje nt. działania forum

Dziękujemy za obecność i udział na naszym forum! Prosimy o stosowanie się do regulaminu i uwag administratorów! Wynikają one zawsze z dobrej woli i dbałości o czytelność i przejrzystość forum dla dobra wszystkich użytkowników



- - - - > sklep o przyrodzie i dla miłośników przyrody - - - Rytmy Natury w Dolinie Baryczy DVD< - - - -

#81 2010-09-26 09:32:22

Justyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 699

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Evo jest mi przykro, że rezygnujesz z funkcji Administratora. Świetnie prowadziłaś forum, czułam, że wkładasz w nie całe serce i dlatego tym bardziej miło brało się udział w tym całym przedsięwzięciu jakim jest forum. Gdy potrzebowałam pomocy to zawsze służyłaś szybką i fachową poradą za co Ci serdecznie dziękuję. Byłaś naszym forumowym aniołem stróżem, który zawsze pilnował by nikt się nie pogubił. Nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie jako Administratora. Każdą decyzję można zmienić, więc mam nadzieję, że i Ty zmienisz swoją i zostaniesz z nami. Wszyscy na to czekamy.

Pozdrawiam
Justyna

Offline

 

#82 2010-09-26 12:18:05

 Damka_Pik

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 1901

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Smutno, smutno, smutno, ... jestem przekonana, że wszystkim - bez wyjątku.

Offline

 

#83 2010-09-26 18:14:09

 Agata J.

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 38
WWW

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Wchodzę tu naprawdę mało, współpracuję z tą stroną i nie ma drugiej takiej w sieci o bocianach o tak rzetelnych informacjach. Jestem strasznie zaskoczona tą wiadomością i brak mi słów. ..Decyzja Evy mi się nie podoba , nie znam też Evy w prywatnych relacjach ale to forum zawsze kojarzyło mi się min jak też przede wszystkim z Evą, szczególną osobą, świetną pisarką, osobą z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Jeśli można by było zmienić tą decyzję to bardzo o to proszę. Jeśli masz mało czasu lub problemy życiowe  to może by było to jakoś przetrwać i przeczekać ? a jeśli jest to decyzja jednak ostateczna to bardzo ciepło chciałam Tobie Evo podziękować za wprowadzenie w świat bocianów.

Pozdrawiam Agata

Offline

 

#84 2010-09-26 20:25:16

Iganka

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 5578

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Evo,  Twoja decyzja jest  zaskakująca i smutna dla  wszystkich   Forumowiczów. Przyzwyczailiśmy się  i uznaliśmy Twoje administrowanie jako naturalną kolej rzeczy a to za sprawą Twojej pracy, ciągłego czuwania i  zaangażowania w profesjonalne  organizowanie działania tego wyjątkowego Forum .Dziękuję za to wszystko , jestem wdzięczna za delikatność, wyczucie,  takt ,cierpliwość  i nadanie temu Forum takiego charakteru  jak do tej pory.  Te wszystkie  powyższe wczorajsze i dzisiejsze posty są dowodem na to, jak wielu masz zwolenników, przyjaciół, jak wiele osób Cię lubi , docenia Twoją pracę i zaangażowanie  .

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Jadwiga

Offline

 

#85 2010-09-26 20:36:21

ladycrash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 46

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

wladek12 napisał:

26.09.2010. g.9.01.
Dla mnie oprócz poszanowania prywatności tej decyzji pozostaje niedokończona i nie jasna sprawa z tą jakże dość ważną rolą jaką Eva wykonywała.A nie chciałbym być "prorokiem"że zbliża się KONIEC tego forum.
Osobiście jestem zaskoczony taką decyzją.
Nie jestem łatwym użytkownikiem i stale uczącym się podstaw obsługi tego forum,zawsze mogłem liczyć na pomoc EVY za co BARDZO JEJ DZIĘKUJE .     
PS.Może ktoś poinformuje dokładniej o podjętej decyzji?    I CO DALEJ?
POZDRAWIAM.                              ...         

Niestety serce każe mi się zgodzić z opinią wladka12...Także nie chcę być złym prorokiem ale to forum nie będzie już takie samo bez kochanej Pani Administrator ...
Różnie było na forum,różne sytuacje i przygody. Ale nikt jak Ty Evo nie umiał tak wszystkiego utrzymywać w ryzach. Może zbyt emocjonalnie podchodzimy do Twojej decyzji (my-użytkownicy:) ale widocznie miałaś ku temu ważne powody. Mam głęboką wiarę,że forum przetrwa i nowy Administrator podoła zadaniu jakie mu przypadło. Mam nadzieję Evo, że jako użytkownik będziesz tu często zaglądać
Pozdrawiam serdecznie!


Często długość życia zwierząt określa...prędkość pojazdu i brak wyobraźni kierowców. Zbyt często..

Offline

 

#86 2010-09-26 21:36:04

kawia

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1193

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Wczoraj nie miałam czasu, żeby napisać coś z sensem.
Evo - dziękuję i bardzo serdecznie pozdrawiam. Jestem pewna, że u podstaw Twojej decyzji legły bardzo ważne przyczyny, w które nie wypada nam wkraczać.
To forum jest pierwszym, w którego działanie się zaangażowałam, ale żeby móc się po nim poruszać z sensem, a nie jak słoń w składzie porcelany, potrzebna była Twoja, Evo,  ręka. Nauczyć się, jak redagować posty, jak wklejać obrazki, dzielić się uwagami... to wszystko nie było proste, ale zawsze pomogłaś. I za to należy ci się wielka wdzięczność, bowiem to, jak prowadziłaś forum i nas spowodowało, że tylu nas współpracowało z projektem, że nauczyliśmy  się nieprawdopodobnie dużo o bocianach i jeszcze rozpowszechnialiśmy tę wiedzę dalej. Zawsze potrafiłaś podsumować nasze rozproszone często uwagi, o najbardziej nieprawdopodobnych porach dnia i nocy analizowałaś nasze posty i dodawałaś własne obserwacje. Ogrom wykonanej przez ciebie pracy jest niesłychany. I potrafisz się tak ładnie cieszyć z różnych drobiazgów
Trzy lata (dla mnie trzy) z bocianami - i dzięki temu również z innymi ptakami - to czas nie do przecenienia, w dodatku jest to coś, co mi weszło w krew. Dzięki temu forum inaczej patrzę na przyrodę - a szczególnie na jej latającą część.

Forum pod inną administracją na pewno nie będzie takie samo - co nie znaczy, że musi być gorsze -  ale mamy nadzieję, że może powrócisz do dawnej roli.
Tymczasem - ściskam mocno, choć wirtualnie.
Maria

Offline

 

#87 2010-09-26 22:47:12

Paweł T. Dolata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 2486

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!

Parę słow zbiorczego wyjaśnienia-przypomnienia. Ladycrash napisała „Mam głęboką wiarę,że forum przetrwa i nowy Administrator podoła zadaniu jakie mu przypadło“, Angelika do Evy- „Ktoś kto przejmie po Tobie administrowanie“, a Damian21 - „Gratulacje dla Pawła za "awans". Również uważam, że to nie jest dobra decyzja.“

Przypomnę więc tylko dla jasności sytuacji, a nie by się chwalić, że byłem obok Evy Stets i Marcina Rachela trzecim z administratorów i współzałożycielem tego forum od samego jego  początku, tj. od kwietnia 2007 r. Zajmując się od początku całym tym autorskim projektem i będąc z całej trójki najbliżej Przygodzic (to znaczy np., że każdy problem w gnieździe, każda akcja ratunkowa, każdy problem z partnerami, każdy coroczny Ogólnopolski Zlot "Blisko bocianów" to moje zadania do rozwiązania), nie miałem tyle czasu na działalnośc na forum, co Eva (poza tym przy podziale pracy nie było to konieczne).

Jeśli jednak 3,5 roku mego współadministrowania forum i 856 postów na nim nie każdemu starczyło, by je zauważyć, to niezbyt miłe i motywujące, ale trudno - życie, jak mawiają słusznie niektórzy. Obecna sytaucja ani więc nie jest formalnie „awansem“, ani o to w tym projekcie nie chodzi, ani ja jej tak nie postrzegam – po prostu dojdzie więcej pracy.

Na słowa władka12 - „A nie chciałbym być "prorokiem"że zbliża się KONIEC tego forum“, mogę tylko powiedzieć, że lepiej faktycznie złym prorokiem dobrej sprawy (a za taką uważam projekt i forum) nie być. Cieszą mnie więc np. zdecydowanie odmienne powyższe słowa Ladycrash. A los forum zależy przecież w decydującej mierze od Was – forumowiczów. Dlatego jeszcze bardziej cieszą mnie słowa Angeliki – „Teraz musimy się pilnować sami, aby nie narobić bałaganu“. Nie muszę więc chyba zadawać słynnego pytania Edwarda Gierka "No, pomożecie?" A pytanie byłoby zasadne, bo bez pomocy forumowiczów żadne forum nie będzie przecież dobrze działać.

Mi osobiście 17 maja tego roku, w dniu śmierci całego tegorocznego przychówku przygodzickiej pary wydawało się, że to koniec nie tylko forum, ale całego projektu... Ale przecież daliśmy radę.

Pozdrawiam serdecznie
Paweł T. Dolata
koordynator projektu „Blisko bocianów“
Południowowielkopolska Grupa OTOP
www.pwg.otop.org.pl; www.bociany.ec.pl

Offline

 

#88 2010-09-27 08:58:18

ewa.wieser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 13

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Dzień dobry,nie włączałam się w dyskusje na Forum ale śledziłam je regularnie.Jestem pełna podziwu dla fachowości Evy i Pawła.Evie dziękuję serdecznie a Pawłowi z całą życzliwością mówię - tak trzymaj będzie dobrze. Evo czekamy na Twoje wpisy ,najwazniejsze są przecież  nasze ptaszyska.

Offline

 

#89 2010-09-27 17:33:13

 ludwik149

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 94

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Chciałem i ja pogratulować Evie Stets za jej  długoletnią pracę,cierpliwość...nigdy nie odmówiła pomocy.Kawał pięknej roboty.
Szkoda że odchodzi z tego stanowiska,ale szanuję jej decyzję.Ma prawo odpocząć !, a ktoś kto czuję się na siłach niech spróbuje.
Życzę mu powodzenia.
Evie zaś odpoczynku :-) postów na Forum. Być może wrócisz
Pozdrawiam

Offline

 

#90 2010-09-27 21:44:24

ulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 187

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Evo, z  przykrością przyjmuję do wiadomości podjętą przez Ciebie rezygnację. Trudno to zaakceptować, ale Twoją wolę i decyzję szanuję. Miałaś niełatwe  zadanie  do wykonania, a efekt Twojej pracy każdy z nas widzi i z pewnością docenia. Forum dzięki Twojej czujności i zaangażowaniu jest profesjonalne i z przyjemnością otwiera się jego strony. Osobiscie dzięki obecności na nim poszerzyłam swoją wiedzę o bocianach i innych ptakach, a mam nadzieję,że nadal będę czytać Twoje posty i oglądać zdjęcia, zwłaszcza te z Delty Evros.
Odleciały nasze bociany, ale Ty nie znikaj z naszej bocianiej społeczności.
Pozdrawiam i dzięki za wszystko -
ulina

Offline

 

#91 2010-09-28 13:11:27

kika48

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 227

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Dziękuję Ci Evo za ogromny wkład pracy i serce włożone w forum projektu.

Pozdrawiam Wszystkich. Do zobaczenia na stronach tego Forum. (Bo nie wierzę, że to koniec)

Ostatnio edytowany przez kika48 (2010-09-28 15:01:23)

Offline

 

#92 2010-09-28 21:21:07

 igo

Zbanowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 185

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Evo, po tych powyższych wpisach wypada tylko Tobie, odpocząć i wracać  do administrowania
i to przed przylotem naszych  bocianów w przyszłym roku…

Offline

 

#93 2010-09-30 13:50:55

anina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 89

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Evo - jestem zdumiona i zaskoczona Twoim odejściem z funkcji Administratora.
Ja od pewnego czasu czynnie nie uczestniczę w Forum, (bo moje oczy robią raban),
ale przeżywałam wszystkie troski i problemy na Forum.
Powinnam uszanować Twoją decyzję, ale zostawiam sobie taką furtkę, że może
małe bocianki będą miały dobry wpływ na Twoją zmianę decyzji.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów...

Offline

 

#94 2010-10-01 21:16:09

Jacek P.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 41

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Mogę potwierdzić to co napisał wladek12, że gdy był jakiś problem jak się poruszać po Forum Eva zawsze podała ręke Czasem po prostu było tak, że jakieś zdjęcia bezczelnie wysyłałem na maila do Evy, a Ona je obrabiała i wstawiała. Taka to była Pani Administrator!
Ale może jeszcze będzie, bo co trzy głowy to nie dwie.

Pozdrawiam Evę, Pawła, Marcina i wszystkich Forumowiczów!

Ostatnio edytowany przez Jacek P. (2010-10-02 06:52:15)

Offline

 

#95 2010-10-02 19:52:53

lucynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 220

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dopiero dziś przeczytałam na Forum, ze Eva zrezygnowała z roli Administratora. Chciałabym Jej bardzo podziękować za wszystko, a nazbierało się tego przez wszystkie lata sporo. Jej pomoc była nieoceniona. Wprawdzie w tym roku byłam tylko obserwatorem, ale bez codziennego zaglądania do gniazda nie wyobrażam sobie wiosny i lata.
Jestem pewna, że Pan Paweł świetnie przejmie pierwsze skrzypce, czego Mu serdecznie życzę.

Ostatnio edytowany przez lucynka (2010-10-02 21:44:50)

Offline

 

#96 2010-10-07 21:43:40

cel-cia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 914

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

W 100% zgadzam się z Wladkiem i innymi bocianolubami. Mam jednak nadzieję,że przyczyny rezygnacji nie wiążą się z problemami w życiu osobistym a tylko brakiem czasu. Tak jak napisała Lucyna - Damka Pik SMUTNO,SMUTNO,SMUTNO  ...... i nie mogę się z tym pogodzić !!!!

Tyle cierpliwości,uprzejmości,wyrozumiałości etc. ile włożyłaś Evo w prowadzenie NAS "ZIELONYCH" w te wszystkie zawiłości robienia fotek,kręcenia filmików itd. nikt nigdy i nigdzie nie robił. To dzięki Tobie Evo mogliśmy chwalić się przed rodziną i przyjaciółmi wiedzą merytoryczną i nie tylko w wiadomych kwestiach. Tak bardzo mi żal!!!! Szczególnie że w tym roku nie mogłam często uczestniczyć w przygodzickich wydarzeniach.  NIESTETY  TO  JUŻ  NIE  BĘDZIE  TO  SAMO FORUM !!!!!!  Aż łza kręci się w oku......

EVO  WIELKIE  DZIĘKI  ZA WSZYSTKO !!!!! . Z całego serca życzę Tobie zdrowia i powrotu do NAS!!!
Z czułymi pozdrowieniami   celcia

Ostatnio edytowany przez cel-cia (2010-10-07 21:46:49)

Offline

 

#97 2010-10-07 22:08:27

cel-cia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 914

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Do Pawła Dolaty!

Dla mnie PAWLE   byłeś zawsze  GURU !!!! 
Sądzę,że stali użytkownicy doskonale wiedzą co zawdzęczamy Tobie,że zawsze byłeś na posterunku - ale od tych najważniejszych spraw. Eva była naszą nauczycielką i DUSZĄ tego forum.

TY ZAWSZE BYŁEŚ NAJLEPSZYM organizatorem różych akcji, POSIADAJĄCY OGROMNĄ WIEDZĘ, zawsze odpowiadającym na nurtujące nas bocianolubów pytania (czasami naiwnych). Smutno mi kiedy w swoim poście sugerujesz,że nie docenialiśmy i nie doceniamy Ciebie i całej " DYREKCJI ". Otóż tak nie jest. KOCHAMY  WAS WSZYSTKICH i dziękujemy za tę społeczność dzięki której mogliśmy zaistnieć i kształcić się !!!!!!
Na pewno będziemy starać się dalej tworzyć to forum. Pozostali nam jeszcze przecież m.in.  Damka Pik, Sofokles i inni skorzy do pomocy. Pozdrawiam wszystkich celcia.
TRZYMAJMY SIĘ  razem i będzie wszystko oki.

Offline

 

#98 2010-10-26 13:51:19

 Magdag

Użytkownik

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 1830

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Eva, wracaj. Bardzo doceniam i lubię  Pawła. Cenie, za odpowiedzi na nasze ptasie pytania. Tylko ta kobieca ręka na forum... nikt nie zastąpi kobiety. Sprawa nie tylko płci ale również dużej empatii. Niczego nie zarzucam Pawłowi ale bez Ciebie czuję się jednak osierocona.

Offline

 

#99 2010-10-26 19:57:53

mamajka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 377

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

magdag napisał:

Eva, wracaj. Bardzo doceniam i lubię  Pawła. Cenie, za odpowiedzi na nasze ptasie pytania. Tylko ta kobieca ręka na forum... nikt nie zastąpi kobiety. Sprawa nie tylko płci ale również dużej empatii. Niczego nie zarzucam Pawłowi ale bez Ciebie czuję się jednak osierocona.

Podpisuję sie obiema rękami, z akcentem- że to właśnie (kobiecej ręki )  Evy brakuje ( choć doceniam takt Magdy ). Maja

Ostatnio edytowany przez mamajka (2010-10-26 20:02:58)

Offline

 

#100 2010-12-04 14:37:43

Kamila Walczak

Użytkownik

9398320
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 140

Re: Sprawy Forumowiczów dotyczące forum

Witam!
Od dziś jestem nowym moderatorem naszego forum i jest to dla mnie zaszczyt Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim leżącym obok Przygodzic, mam więc blisko do gniazda Przygody i Dziedzica. Od września 2009 roku należę do Południowowielkopolskiej Grupy OTOP. Bociany są jednymi z moich ulubionych ptaków. Mam nadzieję, że doświadczonym moderatorom przyda się moja pomoc, choć najpierw muszę się wszystkiego nauczyć

Serdecznie pozdrawiam,
Kamila Walczak
PwG OTOP
www.pwg.otop.org.pl

Offline

 
Projekt "Blisko bocianów" - najstarsza działająca kamera na gniazdo bocianie w Polsce, od 2006 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora